مقالات ترمووود

ترمووود خورشیدی solar thermo

ترمووود خورشیدی solar thermo

ترمووود خورشیدی solar thermo در معماری مدرن

ترمووود خورشیدی solar thermo یک حافظ محیط زیست است با استفاده از راه خنک کردن ساختمان بدون مصرف اضافی انرژی. هنگام استفاده از این محصول، میتوانید از به هدر رفتن انرژی جلوگیری کنید و از تاثیر گرم شدن بیش از حد نور خورشید بکاهید.
سایه های خورشیدی ال دی سی وود یک روش اکولوژیکی برای خنک کردن ساختمان ها بدون مصرف اضافی انرژی هستند. هنگام استفاده از این محصول منحصر به فرد، می توانید گرما حاصله از نور خورشید در محیط داخلی را با موادی که CO2 را درگیر می کنند، جلوگیری کنید و از این رو پایداری کربن ساختمان را کاهش دهید.

علاوه بر این، با توجه به ثبات ترمووود ال دی سی وود شما می توانید آن را در سیستم های هوشمند ساختمان و تلفن همراه با مکانیزم باز و بسته شدن استفاده نمایید. پروفیل سایه خورشیدی می تواند از بسیاری جهات در داخل و خارج از منزل استفاده شود. نرده ها، پارتیشن ها، دیوارهای مجازی، سقف ها و غیره.

ترمووود یک ماده معماری مدرن است و ترکیب آن با فولاد، بتن و شیشه، زیبایی معاصر و طبیعی را به نمایش می گذارد.

ترمووود خورشیدی solar thermo

ترمووود خورشیدی solar thermo، یک فناوری نوظهور در معماری مدرن است و همین امر باعث جذابیت دو چندان آن شده البته در همین مدت زمان کوتاه از ساخت این فناوری توجه خیلی از معماران و طراحان حرفه ای را به خود جلب کرده است.

این نمای بیرونی ساختمان انتخاب هوشمندانه ای جهت استفاده در شهر های صحرایی و کویری می باشد.البته این به این معنی نیست ک شهر هایی با آب و هوای مرطوب و خنک نمی توانند از آن استفاده کنند. چوب ترمووود از دوام و مقاومت بسیار بالا و سازگار با هر نوع منطقه آب و هوایی می باشد و در برابر رطوبت و گرما هیچ آسیبی نمیبیند.