تفاوت ترمووود واقعي با چوب هاي متفرقه

تفاوت ترمووود واقعي با چوب هاي متفرقه

Posted in مقالات ترمووود

مشخصات ترمووود واقعی

تفاوت ترمووود واقعي با چوب هاي متفرقه

بسياري از شرکت هاي معتبر توليد کننده ترمووود در اروپا که توليد کننده ترمووود هستند، تا به امروز هيچ فروشي به ايران نداشته اند.

ولي افراد سودجو، خود را به عنوان نماينده ايشان معرفي مي نمايند و با فروش چوب هاي معمولي تحت عنوان برند هاي معتبر خارجي، اقدام به فروش چوب هاي معمولي و فرآوري نشده به جاي ترمووود مي نمايند، که اين امر موجب بي اعتمادي سازندگان نسبت به اين کالاي لوکس و زيبا مي شود.

تفاوت ترمووود واقعي، با چوب هاي متفرقه را می توان به راحتی تشخیص داد بطوریکه به وضوح می تولن تفاوت ترمووود فنلاند ،که خود نمونه های تقلبی زیادی دارد را با چوب های روسی و یا چوب های الوار شده معمولی تشخیص داد.

چوب ترمووود فنلاند ویژگی های منحصر بفرد زیادی نسبت به چوب های متفرقه دارد که میتوان به ویژگی ،مقاومت،دوام و طول عمر مفید ۳۰تا۶۰ ساله آن اشاره کرد.

شرکت ال دی سی وود ایران ،تنها نماینده رسمی ال دی سی وود فنلاند زیر مجموعه کمپانی thermowood فنلاند ،بصورت مستقیم و بدون واسطه چوب های ترمووود استاندارد و تایید شده را وارد می نماید.

براي پي بردن به اصالت ترمووود تنها دو روش قابل اعتماد وجود دارد:

۱-ارسال ایمیل درخواست استعلام نمایندگی به شرکت تولید کننده و دریاقت آن ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت.در صورت عدم پاسخگویی شرکت مذکور این عنوان صحت ندارد
۲-روش دوم و مطمعن که مینوان از طریق آن پی به اصالت ترمووود برد آن است که وارد سایت ترمووود فنلاند شوید و از قسمت لیست نمایندگی ها نام و مشخصات شرکت مذکور را بیابید.در غیر اینصورت عنوان نماسندگی صحت نداشته و کذب می باشد