مقایسه ترموود ایرانی با فنلاند

مقایسه ترموود ایرانی با فنلاند

Posted in مقالات ترمووود

ترموود ایران و فنلاند

مقایسه ترموود ایرانی با فنلاند

ترموود فنلاند محصولی است که طی یک فرآیند حرارت دهی به چوب با دمای بسیار بالا طی یک رطوبت ثابت تولید می شود. این تکنولوژی تنها در کشور فنلاند به وجود آمده و در حال حاضر در بسیاری از کشورها، توسعه یافته است. اما متاسفانه به علت عدم استفاده از مواد اولیه مناسب و عدم توجه به فرآیند تولید ترموود، محصول نهایی ترموود ایرانی از کیفیت و دوام ترمووود فنلاندی برخوردار نمی باشد.شرکت ال دی سی وود با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر واردات ، در حال حاضر به عنوان نماینده رسمی شرکت ال دی سی وود در ایران شناخته میشود و کلیه چوب های ترمو ارائه شده توسط این شرکت مستقیما دارای گارانتی شرکت ال دی سی وود ایران می باشد.

مقایسه ترموود ایرانی با فنلاند از لحاظ کیفیت و دوام

در حال حاضر به علت استقبال گسترده عموم از چوب ترموود در داخل کشور اقدام به تولید ترموود ایرانی شده است که به دلیل عدم توجه به موارد گفته شده و استانداردهای لازم برای تولید، ترمووود ایرانی کیفیت و دوام لازم را دارا نمی باشد. خصوصآ این که منشا چوبهای وارد شده کاملآ روسی می باشندبا توجه به اینکه کشور ایران از جنگل و درختان کاج مورد نیاز و مواد اولیه غنی نمی باشد، برای تولید چوب ترمو در ایران اقدام به واردات چوب و مواد اولیه بی کیفیت از کشورهایی نظیر روسیه شده است که این امر باعث عدم مقاومت و پایداری لازم در چوب ترمو می شود.شرکت ال دی سی وود با هدف بالا بردن سطح اعتماد مشتریان محترم، تنها اقدام به وارد کردن ترموود با درجه کیفی A نموده است.

مقایسه ترموود ایرانی با فنلاند از نظر قیمت

از آنجاییکه در فرآیند ترمو، قند موجود در الوارها می سوزد و منجر به تغییر رنگ ترمو می شود، این نوع الوار را در مقایسه با الوارهای معمولی پایدار و ماندگار تر می سازد.اما متاسفانه با توجه به عدم استفاده از مواد اولیه مناسب در تولید ترمووود ایرانی، این امر درباره چوب ترمو ایرانی صدق نمی کند و این چوب مناسب برای استفاده در فضای خارجی نظیر نما، کفپوش محوطه خارجی، روف گاردن، آلاچیق و … نمی باشد.

شرکت ال دی سی وود به عنوان یکی از بزرگترین و برترین برند ها در زمینه تولید چوب ترموود می باشد، به نحوی که معیار سنجش کیفیت محصول بسیاری از کشورها حتی کشور فنلاند، ترمووود گرید A  می باشد.