چوب ترموود درسطح بیرونی و نما ساختمان

چوب ترموود درسطح بیرونی و نما ساختمان

Posted in مقالات ترمووود

ترمووود مصارف مختلفی دارد ک یکی از آنها در سطح بیرونی و نمای ساختمان است.

چوب ترموود درسطح بیرونی و نما ساختمان

ترمووود یک انتخاب فوق العاده برای سطح بیرونی و نما ساختمان می باشد. تنوع محصولات ال دی سی وود نیز گسترده است، صفحات روکش تولید شده با استفاده از لمینیت چسب با تکنولوژی اصلاح حرارتی و چسباندن، ما را قادر به ارائه ابعاد بلند با طول ۲۱۰ میلیمتر ساخته است.

چوب های نرم اسکاندیناوی برای شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب استفاده می شود. علاوه بر این، همه محصولات روکش دار ما دارای معیار CE اروپا و ۳۰ سال عمر مورد انتظار پوده و مانع پوسته پوسته شدن چوب ترموود می شود.
طول عمر چوب های ترمووود بین ۳۰ الی ۶۰ سال است، این طول عمر بسته به کیفیت کار در زمان نصب و استفاده از روکش فلزی مقاوم در برابر آب و هوا و همچنین توجه به رعایت استانداردهای لازم از قبیل محل، ارتفاع، و طراحی است، با رعایت این نکات زندگی این محصول تا ۶۰ سال هم خواهد رسید.

چوب ترموود درسطح بیرونی و نما ساختمان

کیفیت ظاهری چوب های ترمووود ال دی سی وود

با توجه به فرایند تولید ترمووود، رزین از چوب خارج می شود و هنگام برخورد نور UV با سطح چوب، عمل واریاسون رخ می دهد، همین امر باعث افزایش کیفیت بصری چوب می شود ،هر چقد شدت تابش نور بیشتر باشد رنگ چوب به رنگ خاکستری-نقره ای زیبا تبدیل خواهد شد.

ترمووود با بیش از ۵۰ طیف رنگی و ویژگی حفظ ظاهر طبیعی و زنده چوب یکی دیگر از دلایل استفاده آن در سطح بیرونی و نمای ساختمان می باشد. چوب ترمووود درسطح بیرونی و نما ساختمان ،یک ظاهر زیبا و مدرن به بنای شما می دهد همچنین مقاومت و دوام بیش از حد آن و سازگاری با شرایط آب و هوایی ایران دیگر دلایل استفاده در نما می باشد.