چوب ترمووود حیاط و فضای سبز

چوب ترمووود حیاط و فضای سبز

Posted in مقالات ترمووود

چوب ترمووود پرگولا و فضای سبز ال دی سی وود ایران ،مناسب برای هر نوع شرایط آب و هوایی

چوب ترمووود حیاط و فضای سبز

چوب ترمووود یک متریال پایدار و مطمئن برای استفاده در سطح کف حیاط و فضای باز می باشد.. از پروفیل های پیشنهادی ما  برای ساختن یک باغ چوبی رویایی سرپوشیده و دیوارهای زیبا و زنده استفاده از ترمووود ال دی سی وود ایران می باشد. خلق یک سازه زیبا طبیعی به عنوان یک بنای جذاب، ایده آل برای گیاهان با ساخت و ساز هوایی و سایه انداز شیک که گرما خورشید را خنک می کند.

یک دیوار پارتیشن شیک مرز بین باغ ها با محیط اطراف را به شیوه ای طبیعی تعریف می کند. پروفایل برای سازه های در فضای باز مانند   SHP برای این اهداف ساخته می شوند. همچنین امکان استفاده از پروفیل ال دی سی وود به عنوان یک مصالح ساختمانی برای نرده ها و دروازه ها و سازه های کف پوش زیر تابلوهای تبلیغاتی وجود دارد.

فقط توجه داشته باشید که ترمووود نباید در تماس مستقیم با زمین یا در شرایط دائمی مرطوب باشد. هوا باید بتواند بین چوب و زمین گردش داشته باشد.

چوب ترمووود حیاط و فضای سبز

در ابتدا ترمووود یک چوب خام بزرگ است ک جهت پردازش بیشتر به کارخانه انتقال می یابد. این چوب عالی برای درب داخلی و خارجی، پنجره ها و مبلمان بسیار مناسب می باشد. به لطف دوام و توانایی ک طی فرایند ترمو کردن در این چوب بوجود می آید، ترمووود می تواند در شرایط بسیار شدید دوام بیاورد.

از دیگر خواص بهبود یافته این چوب میتوان به ظرفیت عایق بندی و این واقعیت که ترمووود هیچ گونه مواد شیمیایی ندارد اشاره کرد و قطعا بهمین خاطر از دیدگاه صنعتی بسیار مفید و مهم می باشد. شما می توانید ترموود خرد شده در ابعاد مختلف با چوب کاج و یا صنوبر را در ابعاد مختلف انتخاب کنید.