چگونه ترمووود واقعي را از چوب هاي متفرقه تشخيص دهيم؟

چگونه ترمووود واقعي را از چوب هاي متفرقه تشخيص دهيم؟

Posted in مقالات ترمووود

سوالی ک برای خیلی از ماها پیش می آید

چگونه ترمووود واقعي را از چوب هاي متفرقه تشخيص دهيم؟

آیا جواب این سوال را می دانید؟آیا بدرستی اطلاعات لازم در مورد چوب ترمووود داری؟آیا بین این همه تنوع چوب در بازار می توان تشخیص داد کدام یک واقیست؟

ما به شما کمک می کنیم تا جواب سوالات خود را بدانید

بسياري از شرکت هاي معتبر توليد کننده ترمووود در اروپا که توليد کننده ترمووود هستند، تا به امروز هيچ فروشي به ايران نداشته اند. ولي افراد سودجو، خود را به عنوان نماينده ايشان معرفي مي نمايند و با فروش چوب هاي معمولي تحت عنوان برند هاي معتبر خارجي، اقدام به فروش چوب هاي معمولي و فرآوري نشده به جاي ترمووود مي نمايند، که اين امر موجب بي اعتمادي سازندگان نسبت به اين کالاي لوکس و زيبا مي شود.حال دی اینجاست که این سوال پیش می آید چگونه ترمووود واقعي را از چوب هاي متفرقه تشخيص دهيم؟

براي پي بردن به اصالت ترمووود تنها دو روش قابل اعتماد وجود دارد:

۱- تمامي شرکت هاي اروپايي که داراي نمايندگي در سطح جهان (به خصوص خاورميانه) هستند، به محض دريافت ايميل استعلام نمايندگي از طرف مشتري، نهايتا ظرف مدت ۲۴ ساعت ملزم به پاسخگويي مي باشند. بنابراين، عدم پاسخگويي شرکت توليد کننده بدين معناست که عنوان نمايندگي صحت نداشته و فروشنده سعي بر فروش چوب هاي معمولي به جاي چوب هاي ترمو با قيمتي چندين برابر قيمت ترمووود واقعي دارند. ۲- روش ديگر، يافتن نام و مشخصات نماينده در وب سايت رسمي توليد کننده ترمووود اروپايي است که در صورت صحت نمايندگي، حتما مي بايست مشخصات کامل ايشان در وب سايت کارخانه توليد کننده تحت عنوان نمايندگي ايران يا خاور ميانه وجود داشته باشد.