ترمووود کف پوش (Decking)

ترمووود کف پوش (Decking)

Posted in مقالات ترمووود

ترمووود کف پوش (Decking)

ترمووود کف پوش (Decking)

محصولات ترمووود ال دی سی وود ایران به دلیل ثبات، دوام و ویژگی های عایق بندی بهبود یافته که باعث متعادل سازی تغیرات گرما و سرما می گردد و در هنگام راه رفتن بر روی آن باعث احساس آرامش در فرد می شود، یک انتخاب عالی جهت پوشش دادن در سطوح صاف و کفپوش می باشد.

کف پوش های ال دی سی وود طی فرایند خاصی حرارت دهی شده و سمغ و سم چوب تخلیه می گردد در این وضعیت چوب سبک وزن و آماده برای نصب می شود.فناوری profix ال دی سی وود امکان نصب سریع و آسان کف را فراهم کرده و ظاهری تمیز و ظریف بدون پیچ های قابل مشاهده می شود.این یک راه حل بیولوژیکی و شیمیایی برای ایجاد آرامش در محیط اطراف است.

زیبا و بادوام

پوشش های روغن چوب رنگی در یک محیط کارخانه کنترل شده ایجاد می شود که یک پوشش رنگ سازگار را ایجاد می کند. این محصول آماده نصب است و برای حفاظت از رنگ نیاز به پوشش فوری ندارد.

علاوه بر این، طیف گسترده محصولات ما با استفاده از تکنولوژی لمینیت چسب طی فرایند اصلاح حرارتی و چسباندن پانل های کف چوب پیچ خورده با پانل ۲۱۰ میلیمتری با فناوری پنهان سازی (PROFIX) ارائه میگردد. پایداری و مقاومت این کفپوش ها فوق العاده خوب است.

BRE

BRE [نام تجاری ساختمان Research Establishment Limited] یک سازمان مشاوره، آزمایش و آموزش مستقل و بی طرف بریتانیا است که تخصص در هر جنبه ای از محیط زیست و صنایع وابسته را ارائه می دهد.این سازمان به دنبال راهنمایی سازندگان و بهترین اصول ساخت و ساز است.

با پیروی از اصول و قوانین BRE و نظارت مستقیم این شرکت بر نصب و اجرا، تضمین کننده عمر مفید محصولات ترمووود ال دی سی وود در ایران برای پوشش های بیرونی و کف پوش خواهد بود.

2 thoughts on “ترمووود کف پوش (Decking)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *